Wymagana rozdzielczość ekranu min. 300px!
Ustaw Twój ekran w poziomie...
Zamknij ten komunikat<br>Akceptuję pliki cookies

Pracujemy:  pn-pt: 8:00-16:00

Infolinia:  (+48 15) 876 61 77

 
 
 
wielkość tekstu: A A A
 

FSC

 

Forest Stewardship Council® (Rada Dobrej Gospodarki Leśnej) jest organizacją międzynarodową, utworzoną w celu wspierania inicjatyw, zmierzających do korzystnego w wymiarze środowiskowym, społecznym i ekonomicznym zarządzania światowymi zasobami leśnymi, poprzez niezależną certyfikację gospodarki leśnej oraz znakowanie dostępnych na rynku certyfikowanych produktów leśnych.

Znak towarowy FSC® identyfikuje produkty, które zawierają drewno pochodzące z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych źródeł, zgodnie z zasadami i kryteriami FSC.

Jako firma działająca w branży drzewnej, PATKAR pozostaje producentem odpowiedzialnym, dbającym o środowisko naturalne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza produkcja, korzystająca z zasobów leśnych, nie przyczyniała się do ich dewastacji, lecz do wspierania zrównoważonej gospodarki leśnej.

Wybierając nasz produkt z certyfikatem FSC masz gwarancję, że został on wyprodukowany z drewna, pochodzącego z dobrze zarządzanych lasów i innych kontrolowanych, legalnych źródeł, w których są przestrzegane prawa pracowników, jak również prawa ochrony przyrody.

 

Zapytaj o produkty z certyfikatem FSC
Kupując produkty z etykietą FSC, wspierasz rozwój zrównoważonej gospodarki leśnej!

 
 
 
 
 
 
Wizyty

Wizyt dzisiaj [19-09-2020]: 49 | Wizyt ogółem: 75556 | Przeglądających stronę: 1

 

Rozwiń menu

Projekt:   [based on Quick.Cms]